Jak se daří krupiérce Gabriele v kasinu Aspers?

Aktuality

Nebudeme Vás napínat, má se moc dobře a rozhodla se nám o tom napsat. Řádky jejího e-mailu dokládají, že žádný zkušený krupiér nespadl z nebe, ale vše se musí poctivě naučit úplně stejně jako Gabriela, která za více jak půlrok v zahraničí získala potřebný cvik a nyní je z ní zkušená krupiérka.

Dobrý den, pane Smyrku,

s odstupem času (začátkem října 2014 jsem dokončila Váš kurz a koncem listopadu jsem díky Vám odlétala do UK) se Vám ozývám a ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za vše, co jsem se u Vás kompletně od základů naučila.

 

Taky Vám musím poděkovat za bezvadný výběr kasina do začátku – kasino v Milton Keynes je přesně to pravé pro zafixování naučeného a získání dalších zkušeností. Navíc kolektiv je tu naprosto jedinečný – na rozdíl od českého pracovního prostředí jsou tady všichni přátelští, nápomocní a také plní pochopení, když člověk udělá chybku (pokud ji tedy neopakuje pořád a dokáže se z ní poučit :-) ), nebo když se prostě stresem „zasekne“. A jaký já jsem stresílek si jistě dobře pamatujete, protože ne-věřím, že byste kdy měl u zkoušky někoho, komu by se tak klepaly ruce jako mně. :-) A to nebylo ještě nic proti tomu, jak se mi klepaly ruce, když jsem poprvé nastoupila na živou hru nebo když jsem poprvé vyplácela vyšší výhru a úplně jsem v tu chvíli zapomněla, jak se anglicky řekne „tisíc“. :-)

No… za tu dobu jsem ušla kus cesty, a tak se Vám chci taky i trochu pochlubit, že díky tomu, co jsem se u Vás naučila, a díky tomu, jak jsem naučené zafixovala a vylepšila díky podporujícímu kolektivu v CMK, jsem za měsíc červen získala ocenění Raising Star, a budu tak mít možnost se za 14 dní zú-častnit slavnostního galavečeru Aspers Oscars 2015 v londýnské „The Troxy“.

 

Tak ješte jednou díky a ať se Vám daří!

S přáním hezkých dní,

Gabriela K.

STATISTIKA:

1 673

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády