Do všech koutů Anglie

Aktuality

Mnoho z našich absolventů míří za prvními pracovními zkušenostmi do Velké Británie. Ze zpětných reakcí víme, že příjezd na nové pracovní místo je podobný pro mnoho z nich.

Přílet na letiště, ubytování, seznámení se s provozem kasina a okamžitý nástup do práce. V prvních dnech se noví krupiéři sžívají s prostředím. Bez výjimky se setkávají s pochopením vedoucích, pokud se při směně něco nepodaří. Ostatně jsou teprve na začátku své kariéry a budou se muset ještě hodně učit.

 

DSC09617Vždy je lepší, pokud do neznámého prostředí člověk necestuje sám. V případě skupiny cestující do Portsmouthu se toto vyplnilo vrchovatě. Sedm absolventů krupiérských kurzů nalezlo místo ve velkém kasinu sítě Grosvenor a užívají si zaměstnaneckých benefitů.

 

Podobně začínali i Jan, Daniel a Ivo, kteří nastoupili do kasina v Boltonu nedaleko Manchesteru. Cesta letadlem proběhla bez nejmenších problémů a následný nástup do kasina také. Trojice měla vyřízeny všechny potřebné formality předem a pracovní místo zajištěné. Nyní jsou již stálými pracovníky kasina Grosvenor s fixním platem, který je pravidelně vylepšován spropitným od hráčů.

 

Dalibor s Danielem rovněž cestovali za společným cílem, kterým bylo kasino v Northamptonu. V dopise, který si můžete přečíst na našich internetových stránkách, popisují první hodiny a dny v Anglii. Nemuseli se starat ani o dopravu z letiště do kasina, ani o shánění ubytování. Vstup do práce tak byl klidný a spokojenost u obou absolventů přetrvává.

 

dsc02907S dalšími příběhy našich absolventů pracujících v Anglii se můžete seznámit na našem webu. Všichni, kteří se nebáli vycestovat za prací, získali stálé zaměstnání s nadstandardním platovým ohodnocením a mnohými zaměstnaneckými výhodami. Počáteční touha změnit svůj život k lepšímu jim pomohla získat zajímavou práci, která je bude dlouhodobě bavit a naplňovat. Stejnou šanci máte i Vy.

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády