Jan Kubáček

Aktuality

Zajímá Vás, jak probíhají první dny v Anglii, pokud se rozhodnete vypravit do některého z tamějších kasin a pracovat jako krupiér? Náš absolvent Jan Vám přiblíží, jak vypadal jeho start v nové zemi.

„Vážení krupiéři,

 

píšu s odstupem 4 měsíců od absolvování stejného kurzu, který nyní nabízí i Vám stejnou příležitost, kterou jsem já využil a proměnil v krásný pobyt v zemi mně zaslíbené, ve Velké Británii. Ale hezky popořadě.

 

Po absolvování jsem v obrovském očekávání strávil vánoční svátky i alkoholické dýchanky před silvestrem a v mojí hlavě se mísil strach s nadšením. Těšil jsem se na životní změnu a novou, řekl bych zajímavější, práci krupiéra (nemůžu si odpustit použití vznešeného francouzského slova namísto angl. dealera)

Zároveň mě sžíraly myšlenky na to, co bude jak letadlo dosedne na runway v Manchesteru, vlaky hotely atd. však víte co myslím.

Letadlo dosedlo. V Manchesteru jsem byl cca ve 22.00 (tedy 10.00 pm) a vlakem do Sheffieldu jsem dorazil asi v 1.00 am.

Představte si, jak tam dezorientován pobíhám po nadraží a snažím se v 1.00 am sehnat informace 😀

Nakonec mi pomohl taxikář, který mě hodil přímo do casina. Je to od nádraží 5 minut chůze a 10 autem, takže klasika. Ale poté co jsem cca ve 2 dorazil do místa svého budoucího působení, byl jsem nesmírně překvapen.

 

Uvítala mě managerka, provedla mě casinem a zaplatila mi večeři (nebo snídani?) a nabídka mi, že mohu složit hlavu do staff roomu k televizi na měkkoučké gauče.

Následujícího rána dorazil i Michal a zrána jsme se hlásili na induction (zaškolení) a podpis smlouvy. Toho dne (24.1.2017) jsem se stal krupiérem. Následoval týden trainingu, rozehráli jsme se, rozmluvili, vedení zkontrolovalo naše techniky – cutting, dropcutting, pushing stacks, naše počty a nakonec samotnou hru. Všichni (já nejvíc) byli potěšeni zjištěním, že jsme byli vytrénováni na vysokou úroveň (cituji trainee managera)

Ve druhém a třetím dni nám dokonce místo tréninku proplatili hledání ubytování a trainee manager osobně na internetu vyhledával byty k pronájmu, volal majitelům a domlouval schůzky, na které jsme jezdili taxíkem na účet casina. První dojmy supr ne?

O to víc jsem rád že vám mohu říct že od prvních dojmů se moje spokojenost s touto životní volbou jen zvětšuje, peníze tady jsou krása, lidé v casinu… no spíš můj tým… je perfektní a skvěle mě vedou, abych se dále rozvíjel.

 

A žili šťastně až do smrti – tak končí každá správná pohádka, vypadá to, že i můj život

P.S. po 3 měsících mě to baví ještě víc! Tak si to pořádně rozmyslete. A nebojte se furt!“

 

Janovu referenci sepsanou bezprostředně po ukončení kurzu najdete ZDE.

Děkujeme za příjemné čtení a přejeme Janovi, ať je i nadále takto spokojený. 

 

Bez názvu

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády