Kateřina Manová

Aktuality

Když Kateřina odlétala do kasina v Sheffieldu, měla výhodu v tom, že nebyla sama. Při cestě za novou prací ji doprovázeli další dva účastníci krupiérských kurzů. Společně pak rozjeli svou krupiérskou dráhu v kasinu Grosvenor, které se stalo jejich zaměstnavatelem i domovem zároveň.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když se Kateřina rozhodovala pro práci krupiérky, měla od počátku jasno, že chce vycestovat z republiky a dovednosti získané v krupiérském kurzu nadále rozvíjet v cizí zemi. Protože ji zlákala Anglie, absolvovala rovnou celý kurz v angličtině a nad rámec výuky získala škole o specifických hrách, které jsou provozovány v ostrovním království.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kolažPo složení zkoušek a vyřízení nezbytných formalit jí již nic nebránilo, aby zamířila na západ a nastoupila na dohodnuté krupiérské místo. S pracovní náplní, s prostředím i lidmi je velmi spokojená, což je patrné z fotografií, které nám zaslala. Díky zaměstníní v zahraničí si zlepšila komunikační dovednosti a získala finanční nezávislost. Rozhodnutí změnit svůj život tak jistě nelituje.

 

 

 

 

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády