Krupiérem v Praze i v českém pohraničí

Aktuality

Pokud by si člověk myslel, že nejlepší krupiérské příležitosti jsou pouze ve velkých městech, mýlil by se. V českém pohraničí je mnoho vyhlášených kasin, která jsou pro svou blízkost u hranic pravidelně navštěvována lidmi z Německa a Rakouska.

IMG_20151022_122841Jižní Morava je oblíbenou destinací začínajících krupiérů. Ve znojemském kasinu Admiral Colosseum nalezl místo Oleksandr. Svou pracovní pozici si vyhlédl už během krupiérského kurzu. Na nové místo tak nastoupil za necelý měsíc po závěrečných zkouškách.

 

 

Slezské pohraničí se stalo domovem Lucie a Ondřeje, kteří nastoupili ihned po závěrečných zkouškách do Banco Casina ve Frýdku-Místku. Kasino denně hostí na 200 zájemců o hru a oba krupiéři si tak nemohou stěžovat na nedostatek práce.

 

 

 

krupierky_hilton

A nakonec bychom Vám rádi představili absolventy, kteří našli práci v hlavním městě. V kasinu Atrium při hotelu Hilton získaly práci čtyři účastnice pražského kurzu. Vstupní table-test absolvovaly bez zaváhání a nyní jsou stálou zaměstnaneckou posilou kasina.

 

Spokojených zaměstnanců kasin, kteří prošli naším krupiérským kurzem neustále přibývá. V nové práci získávají nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody, jako dotované ubytování a stravování, možnost využití firemní taxislužby či atraktivní pracovní dobu a možnost profesního růstu. Stejné výhody můžete získat i Vy, stačí jen udělat první krok a proměnit svůj život.

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády