Vendula Novosadová

Aktuality

První letošní pozdrav k nám do e-mailu přiletěl od naší úspěšné absolventy Venduly. Její řádky nás velice potěšily a je nám ctí se o ně s Vámi podělit

Hezký Nový rok 2018!

 

 Mé jméno je Vendula Novosadová a jsem jedna z absolventek Vašeho krupiérského kurzu. Je to už 2,5 roku, co jsem získala certifikát a vycestovala do Velké Británie. Píšu email zrovna 1. ledna, protože vždycky každý rok v tento den vyhodnocuji celý rok a plánuji rok nový. 

 

  Kurz v Praze a samotné přípravy na přesun do zahraničí nebyly jednoduché, ale já jsem byla vždycky motivovala tím, co může přijít v budoucnu: nová práce, cestování, kontakty, zkušenosti atd. Brala jsem kurz jako příležitost a investici do budoucna, nikdy ne jako “ něco co mi vyřeší práci a zaplatí účty“. Začala jsem pracovat v malém casinu ve Wirralu a práce v UK byla od prvního dne dobrodružstvím – překonávání prvních kroků, učení se angličtiny, seznamování se s jinou kulturou atd. Někdy to nebylo jednoduché a párkrát jsem si sáhla na dno sil. Nicméně poté, co jsem se „usadila“, jsem se rozhodla chytit tuto příležitost pořádně za pačesy. 

 

   Nedokážu ani popsat, jak moc mě tyto 2,5 roku změnily a rozhodně se nechystám zpátky do Česka. Po roce práce v casinu jsem si uvědomila, že je třeba začít růst rychleji a začala jsem souběžně s prací i studovat. To mě posunulo o velký krok kupředu. Nyní studuji druhák bakaláře Financial Management, a chystám se jít dál na MBA na London Institute of Banking and Finance (jen pro zajímavost, pracuji full-time v casinu a jsem i full-time student, takže žádné rozmazlování). V budoucnu plánuji pracovat ve Investičním bankovnictví. Mám rovněž plány na podnikání a věnování se dalším aktivitám, a proto v mezičase sbírám potřebné know-how a zkušenosti. Díky práci v casinu jsem mohla cestovat po Evropě a navštívit fantastická místa. Létám po Evropě minimálně 5 krát ročně do zemí, které jsem dříve znala jen z atlasu. Miluji cizí jazyky, a kromě angličtiny jsem se naučila i mluvit základy španělštiny a dokonce jsem v jednu dobu mluvila i turecky. Těším se, že v novém roce zlepším španělštinu, přidám i další jazyk a navštívím USA. 

 

  Jsem hodně aktivní člověk a time-management mám v malíčku, takže se toho zvládnout hodně, když máte motivaci :-) 

 

 Jsem úplně jiný člověk než před 2,5 lety a vím, že na začátku toho bylo rozhodnutí, zda se pustit do krupiérského kurzu nebo ne (měla jsem druhou možnost, že bych byla fitness trenér :-D). Samozřejmě je to všechno o povaze člověka, odhodlanosti něco změnit a něco dokázat, protože samotný kurz je jen nástroj. V casinu nechci pracovat věčně a nechci ani tvořit kariéru v tomto oboru, ale vážím si mé práce, protože mi v tuto chvíli slouží jako základ k plnění mých snů. 

 

  Jsem moc vděčná, že jsem dostala příležitost, která mi změnila život. Snad tento email bude motivovat některé absolventy, aby se nebáli vykročit do neznáma a šli za svými cíli. Ráda se podělím o zážitky osobně, když přijedu na návštěvu do Česka. 

 

 

Úspěšný rok 2018 přeje 

 

Vendula :-) 

 

Genting Casino - Wirral

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády