Dalibor a Daniel

Aktuality

Jaké jsou první chvilky čerstvých absolventů v Anglii? Daniel a Dalibor nám barvitě popsali první hodiny a dny v novém zaměstnání. Rychlost, s jakou se oba dostali za herní stoly, je rozhodně překvapila. Se vším si ale s grácií poradili. Jak by také ne, když oba získali nejvyšší možné hodnocení ze závěrečných zkoušek.

„Zdravíme z Anglie!
Přílet do Anglie dopadl dobře, po chvilce čekání na letišti v Londýně pro nás přijeli z Aspers, kde jsme následně jeli hodinu do Northamptonu. Menší, ale moc pěkné město. Byli jsme ubytováni asi 150 metrů od kasina, tak jsme se zasmáli a šli se tam rovnou podívat. Uvítali nás přátelsky a poslali se prospat na následný první den v práci. Hotel také menší, ale moc příjemný a svým způsobem rodinný podnik.
Druhý den jsme tedy nastoupili, provedli nás po kasinu, prošli požární procedurou, následně jsme dostali pracovní košile a kalhoty a šli dolů, na živou hru. Zde však nastal zvrat, o kterém jsme si ani Dalibor, ani já nemysleli, že by se mohl stát.
Oproti druhé skupině, kde se týden prakticky a teoreticky zaučovali na změny v kasinu, nás foukli rovnou ke stolům, mě k ruletě, Dalibora k Blackjacku. Větší šok pro nás asi nemohl vzniknout, ale aspoň jsme do toho okamžitě spadli. :) Člověk si neuvědomí, jak je to jiné a jak vše zapomene, jsou-li najednou před vámi lidi s opravdovými penězi a instruktor (i manažer) stojí vedle vás, a sleduje každý váš pohyb. Všichni jsou ale velmi ohleduplní, na chyby upozorní, ale sami nám řekli, že chyby si můžeme dovolit a je s nimi počítáno na měsíce dopředu. Poté jsme podepsali smlouvu, první 2 dny volna pro aklimatizaci a orientaci ve městě a šli šokováni zpět na hotel.
Dnes mám po první noční šichtě, vstal jsem dříve na snídani, abych mohl napsat první dojmy. Vystřídal jsem Blackjack, poker i ruletu, stoly jsem měl většinou plné, nervozita byla sice na místě, ale lidé jsou většinou chápaví, hodní a trpěliví s nováčkama. Vše šlo velmi dobře, na konci jsem dostal pochvalu od vedení, že na první den jde vidět zručnost a učím se rychle, dokonce i 15,50 L dýško. Pár trapasů se stalo před asi osmi lidmi u Blackjaku, kdy jsem rozsypal karty i po zemi a supervizor musel provést ten obrovský mega shuffle, který nám jednou ukazoval, takže jsem před lidmi stál vedle červený celých 5 minut. 😀 
Ve shrnutí: Naprosto úžasné ze všech stran (přístup k zaměstnancům, starost o ně, peníze, prostředí). Ze srdce děkuji za tuto možnost, a doporučení práce. Naučili jste nás perfektně, to jistě poznávají i tady, mnohdy nevěřili, že to je první den naostro. 
Pozdravuji pana Smyrka, pana Rakušana, paní Rakušanovou, Sabinu, pana Ondru (nejlépe i Ivoše), a všechny přítomné v kanceláři. Brzy se ozveme s většími zážitky a hlavně s fotkou, doposud jsme stále něco řešili, a řešíme.
 
Srdečně zdraví,
Daniel & Dalibor
Aspers Casino, Northampton“
 
Danielova reference, psaná po složení zkoušek:
mizak

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády