Zdenek Zelinger

Aktuality

Zdenek je jedním z krupiérů, pro které je Anglie jen přestupní stanicí při sbírání zkušeností. Jeho cílem je dostat se na zámořskou loď, kde může pracovat jako krupiér a zároveň plout po všech mořích světa. Cesta z krupiérského kurzu na palubu jistě není snadná, vidina finanční nezávislosti, cestování a každodenního dobrodružství za to ale jistě stojí.

 

 

nová zelZdenek se přihlásil do krupiérského kurzu konaného v Praze a od počátku se připravoval na dráhu krupiéra v Anglii. Sedmitýdenní školení a závěrečné zkoušky utekly jako voda a než se nadál, byl již na cestě do přístavu Liverpool, kde v kasinu Grosvenor začala jeho krupiérská dráha.

Práce krupiéra jej baví a chce v ní nadále pokračovat a zlepšovat se. Jeho snem je získání místa na zámořské lodi. Několikaměsíční plavby po všech mořích by tak byly příjemným benefitem k nadstandardnímu platovému ohodnocení, které k takovému místu bezpochyby náleží. Protože Zdeňka dobře známe z kurzu, jsme přesvědčeni, že se mu jeho sen vyplní.

 

 

 
A co si o své práci myslí sám Zdenek? To si můžete přečíst dopisu, který nám zaslal z Liverpoolu.
 
Hello Mr. Smyrk,
 
lodyou probably know where we work so perhaps for those who are going to read this letter it`s a getting casino in Liverpool with major chinese customers which like I found might be advantage compare to casual British.
I feel good about our managers and most of our colleagues to be honest I`ve expected to be worse.
About the house it`s kind of chinese gambling dungeon which is good from my point of view because there are days when the games can be really busy so we can keep up improving of our skills, sadly we deal only BJ and AM.
In a result I am satisfied with this place like a great opportunity to learn as much as I can to get my dream come true which is how I`ve told you before sail on the cruise ship.
For those who may read this letter just wanna say that I`ve wrote it from my initiative like a way to say thanks to Mr. Smyrk, there are many people on the internet talking a rubbish my advice is do not listen to them and focus on what You want to do.
If you have more questions about anything don`t hesitate ask me personally on Facebook www.facebook.com/zzelinger
 
Take care.
 
Regards,
Zdenek Zelinger

Aktuální kurzy
více ->

STATISTIKA:

1 801

absolventů za dobu fungování

1995

rok založení školy

94 %

absolventům jsme pomohli najít práci

35

dní trvá kurz krupiérů

0

znalostí je potřeba před zahájením kurzu

Video
inWork Fajn brigády